Spēka avots
Kīmijterapija
Labdien! Esmu izmisumā, jo konstatēts krūts vēzis unne jau sākuma stadija un mani mulsina esošais ārstēšanas process. Varbūt viss ir pareizi, tikai es nezinu ar ko parunāt par to. Tātad konsīlijs nozīmēja 1. kīmijterapiju 05.06.2015. Aizbraucot Gaiļezera slimnīcu un iestājoties dienas nodaļā man nozīmēja ārstu, kas turpmāk noteiks manu ārstēšanas ,jeb ķīmijterapijas kursu. Ārsts ļoti nerunīgs neko daudz nestāstīja uzdeva dažus jautājumus un nozīmēja nākošo kursu 28.07.2015, tas ir gandrīz 2.mēnešus gaidīšanas režīms.Es arī esmu apjukusi un nekādus papildjautājumus tajā brīdī vienkārši nespēju uzdot. Ko darīt?

Rakstīt komentārus var tikai reģistrētie lietotāji! Vēlaties piedalīties sarunās — pieslēdzieties vai reģistrējieties!

paradize 25.06.2015 00:00
Vai ir alternatīvas? Par vēlu? Ja jau tas ir atrasts, jāķepurojas - medicīna un ticība ...
Brosha 24.06.2015 16:29
Ķīmijterapija un starošana ir neefektīvas un nāvējošas! Meklē alternatīvas, kamēr nav par vēlu!
Incece 19.06.2015 21:39
Sveika!
Grūti komentēt, varu padalīties ar pieredzi. Pirmā ķīmija man bija apmēram 3 nedēļas pec operacijas, un arī pārējas bija apmēram ik pēc 3-4 nedēļām. To ietekmēja pa vidu esošie svētki. Izklausas pārāk ilgs starplaiks. Ārstiem jājautā, saraksti blociņā jautājumus, lai neaizmirstās un jautā. Bet ja galīgi nevari saprasties ar ārstu, varbūt ir iespēja nomainīt? Tomer kaut kādai saustarpējai sapratnei ir jābūt.
Varbūt pēc cita ārsta var jautāt nodaļas vadītājai?
paradize 17.06.2015 19:38
Labdien! Kā ir ar matiem.. pēc kuras reizes tas notiek? vai visi vienā reizē vai kaut kā citādi ..varbūt kāds var izstāstīt ..kā var būt ...ārste teica - atkarīgs no organisma un īpaši par šo jautājumu nevēlējās runāt...
Dzīveskrāsa 17.06.2015 11:11
Sveika!

Saprotu, ka ir nozīmēti ķīmijterapijas kursi. Cik daudz, to var jautāt ārstējošajam ārstam. Droši vien, ka konsīlijs ir nozīmējis kādu ārstēšanas plānu. Vai pēc ķīmijterapijas paredzēta operācija jeb staru terapija? Kaut ko taču konsīlijā teica, kādu lēmumu pieņēma...?
Raksti droši, cik varēsim, tik atbildēsim!
paradize 13.06.2015 09:39
Labdien! Droši vien labāk izjautāt ārstam vai aiziet pie kāda cita ārsta. Ārstēšanas paņēmieni ir dažādi. Pati, ejot uz šīm procedūrām , neesmu satikusi nevienu cilvēku, kuram būtu pilnīgi mans variants ...man sākumā bija ķīmija un stari vienlaicīgi....Varbūt tas arī saistīts ar med personāla iešanu atvaļinājumā ..bet vai veselībai tas nāks par labu... Atrodi kādu mediķi ...