Spēka avots
Krūts vēzis
Š.g.pavasarī jutu diskomfortu krūtīs,aizgāju pie rajona ginekoloģes ,kas mani pat neapskatīja kā nākas un paskatoties ,cik man gadu(toreiz bij 44)iebrēcās KLIMAKSS!!!visas sajūtas ap krūtīm utt,ir jūsu vecumam atbilstošs un normas robežas........septembrī darbā veicot lielo veselības pārbaudi,nu lai sirds mierīgāka,aizgāju pati pie citas ginekoloģes un dabūju šoka terapiju-bumbulis krūtī,protams,pārmetumu,kāpēc neesot ātrāk pie ārsta bijusi utt,nozīmēja uz mammogrāfiju,izgāju,uzreiz pieteicos uz sonogrāfiju,mammogrāfija konstatēja,ka veidojumā ir kriksis ,kā mana dakterīte teica,nelabs,uztaisīju sonogrāfiju,tad tiku nozīmēta uz Stradiņu Krūšu centru pie profesora .Šoks bij pamatīgs,kad cienījamais profesors pateica,ka būs jāoperē un jāņem krūts nost,uztaisīja biopsiju,kas to arī apstiprināja.mana laime bij tā,ka man samērā ļoti ātri atrada,izoperēja,konstatēja,ka vēl nav sācis rosīties,šūnas ir tikai pašōs veidojumos.
ko gribu pateikt-jā,akmens ir jāmet ārstu dārziņos,ka nepaskaidro neko,bum!!pa pieri un čau!bet mēs taču esam izbijušās,pārbijušās,un nobijušās,lūdzu paskaidrojiet,kas ir kas,kāpēc,piemēram ir jāgriež krūts nost,utt,man ļoti laimējās ar ārstējošo dakterīti Maksimenko,kas man tiešām pilnīgi visu izskaidroja,ka,lai cik man lielas bailes bij no operācijas,uz procedūru gāju ar mierīgu sirdi,ka tas IR JĀDARA.
gribu patekt ka esmu priecīga,ka biju Stradiņos tieši 5.Ķirurģijas nodaļā,mīļie,tur kolosāls kolektīvs,kolosālas māsiņas,palīgi un sanitārītes,man tiešām ir pozitīvas emocijas par savu dakterīti,kas mani pēc operācijas apraudzīja arī sestdienas dienas un svētdienas rītā,kolosāla ir Dienas stacionāra pārsiešanas māsiņa Dacīte,viņa un dr.Maksimenko Jeļena ir kosmoss!!
Es gribu aicināt savas bēdu māsas-MEITENES,NEBAIDATIES NO VĀRDA KRŪTS VĒZIS,VIŅŠ IR ĀRSTĒJAMS,JA DRAUD KRŪTS NOŅEMŠANA,TIEK PIEDĀVĀTA KRŪTS REKONSTRUKCIJA,AR VALSTS APMAKSĀTU VAI PAŠU LĪDZEKĻIEM,PAT IR IR IESPĒJA TO VEIKT OPERĀCIJAS LAIKĀ!!NEBAIDATIES IZMANTOT MAMMOGRĀFIJU,SONOGRĀFIJU,JO ATRĀK ATKLĀS,JO LABĀK.MUMS IR TIESĪBAS DZĪVOT!!

Rakstīt komentārus var tikai reģistrētie lietotāji! Vēlaties piedalīties sarunās — pieslēdzieties vai reģistrējieties!

zobs 24.12.2014 04:21
Šoks bij pamatīgs,kad cienījamais profesors pateica,ka būs jāoperē un jāņem krūts nost,uztaisīja biopsiju,kas to arī apstiprināja.mana laime bij tā,ka man samērā ļoti ātri atrada,izoperēja,konstatēja,ka vēl nav sācis rosīties,šūnas ir tikai pašōs veidojumos.

Tas gan ir traki ka lielāks šoks ir no tā ka jāņem nost krūti, nekā no paša vēža, bet teikšu godīgi ka daudz trakāk ir tad kad pirms un pēc operācijas tu cilvēks saņem tādu devu neadekvātu mierinājumu, ka pats tiem pilnībā notic un tad bāc pēc 3 gadiem miermīlīgais 1. ar pusi stadijas krabis aiz sasodītā implanta izaudējis tik pamatīgas mts, kuras ierauga tikai plaušu CT tad kad viņas no implanta apakšas jau izurbušās cauri krūšu kurvja sienai. TAD GAN IR ĪSTAIS ŠOKS.Bet arī ar to var tikt galā, jo jādzīvo jau ir jebkurā gadījumā.
zobs 24.12.2014 04:03
Klau - nē nu jābaidās jau loģiski,ka nav, jo to jau pa lielam var izārstēt, bet vai tev tiešām pašai patīk tas pusjūtīgais bumbulis - puns priekšā krūts vietā??? Vēl piedevām aiz kura ar visu mūsdienu aparatūru ņefigā neredz vai redz pa daļai? Tas gan ir jocīgi ka cilvēks kas pats visticamāk rekonstruējies var runāt šitādas muļķības. Vismaz te taču varētu nelobēt plastiskās ķirurģijas magnātus.