Spēka avots
Vijas Eniņas ieteikumi
Žēl, ka es nezināju agrāk un neizmantoju šos ieteikumus tajā laikā, kad izgāju staru procedūras. Atradu Facebook, varbūt kādam noder:
https://www.facebook.com/Laidzivotu/?pnref=story
“Ja kāda tev zināma sieviete vai tu pati šobrīd ārstējies no audzēja un tev nozīmēta staru terapija, ņem vērā farmācijas doktores, augu pazinējas Vijas Eniņas ieteikumus, kas palīdzēs organismam ātrāk atbrīvoties no visiem sliktumiem:
1. Izdzer pa glāzei ābolu sulas trīs reizes dienā;
2. Pagatavo sulu maisījumu no 1 ābola, 1 nelielas bietes, 4 vidēji lieliem burkāniem un ingvera šķēlītes. Dzer vienreiz dienā no rīta;
3. Pirms un pēc starošanas procedūras izdzer glāzi apelsīnu sulas;
4. Iegādājies kvalitatīvu smiltsērkšķu eļļu un lieto pa tējkarotei 2 – 3 reizes dienā starošanas laikā, kā arī vēl 3 nedēļas pēc procedūru beigām;
5. 3 reizes dienā pa deserta karotei izdzer melnā plūškoka augļu sīrupu;
6. Pagatavo linsēklu sautējumu: 1glāzi sēklu aplej ar 2 glāzēm verdoša ūdens, uzliec traukam vāku un karsē ūdens peldē 1 stundu. Tad virumu nokās, sēklas saspaidi, atkal pievieno nolietajam šķidrumam un dzer pa pusglāzei 4 – 5 reizes dienā pusstundu pirms ēšanas. Pagatavojums pasargās jutīgās gļotādas, veicinās vēdera izeju un paveiks daudz cita laba tavā organismā.”

Rakstīt komentārus var tikai reģistrētie lietotāji! Vēlaties piedalīties sarunās — pieslēdzieties vai reģistrējieties!

Lote 06.06.2016 15:52
Paldies Astrīda, interesanti ieteikumi. Jāparāda dakterim, ko viņš par to saka. Nekam sliktam gan nevajadzētu būt.. Kāds ir mēģinājis?