Spēka avots
Par lekcijām , semināriem
Labdien! Mani Sauc Inese Bērziņa. Esmu Daugavpils novada iedzīvotāja. Strādāju Raiņa mājā Berķenelē par direktori.(Tā ir Daugavpils novada Kultūras pašvaldībaas iestāde). Nu jau 16 gadus.
Šobrīd esmu nedaudz apturēta.....! Man ir izoperēts 7 . jūnijā krūts vēzis. Nu tā !! esmu nesen izgājusi 3 ķīmijterapiju! Tikkos Stradiņu onkoloģiskajā centrā ar jauku ķirurģi Sarmīti Baltkāji. Kādu brīdi bija grūti saprast ko darīt sabiedriskam cilvēkam .... organizēju dažādus pasākumus, seminārus , lekcijas ,rakstīju projektus un realizēju tos , vadīju kāzas ,bērnu un jauniešu teātra studiju , dejoju vidējās paaudzes deju kolektīvā .....un c.... Ko nu tagad!!! Nebīju uz slimības lapas un tas notika ar mani! Esmu samierinājusies un mēģinu celties ! Man ir ideja !! es v;elos palīdzēt citiem ! Bet lai to drosmīgi un pārliecināti uzsākt vēlos iepazīties ar lidzīgiem sev! Jo sabiedrība ir jāizglīto !!! Diemžēl !!!!! Palīdziet man un iesakiet , kur var apmeklēt kādas lekcijas ? Ar ko var kontaktēties? Es vēlos iesaistīties vienā partnerības projektā savā novadā!!! man pašai ir noorganizēta biedrība. Ar cieņu , Inese Bērziņa , tālr. nr. 28614468

Rakstīt komentārus var tikai reģistrētie lietotāji! Vēlaties piedalīties sarunās — pieslēdzieties vai reģistrējieties!

Vita 19.12.2016 21:00
Es dzīvoju Rēzeknē, arī ar mani notika tas pats,strādāju vadošā amatā, nekad neslimoju un pēkšņi vēzis- laimīgā kārtā 1.stadija ,nu jau pagāja gads, bet psiholoģiski atkopties vēl nevaru, bet ir vēlme izglītot citus, bet nezinu kā, var būt varam kopā.
Dzivibas koks 04.10.2016 14:53
Sveika, Inese!
Paldies par dalīšanos savā pieredzē un vēlmi palīdzēt citiem. Vai varat lūdzu atsūtīt savu e-pastu uz adresi dzivibaskoks@dzivibaskoks.lv?