Spēka avots
ķīmijas terapija
Manai mammai atklāja olnīcu vēzi 3.stadijā. Kā ārstēšanas metode noteikta ķīmijas terapija. Pēc veiktās operācijas mamma jūtas sagurusi un ir baža, ka šī terapija varētu situāciju tikai pasliktināt. Gribētu uzzināt, kā izpaužas ķīmijas terapija un vai ārstēšanas vietā nevar iegūt neatgriezeniskus pasliktinājumus?

Rakstīt komentārus var tikai reģistrētie lietotāji! Vēlaties piedalīties sarunās — pieslēdzieties vai reģistrējieties!

Gunita 15.10.2014 18:24
Pēc ķīmijterapijas katram cilvēkam ir atšķirīga reakcija, taču kopumā pārsvarā tā var būt slikta dūša, slikta pašsajūta utt. Nevarētu būt, ka ķīmijterapija rada neatgriezenisku pasliktinājumu. Tās uzdevums ir iznīcināt sliiktās vēža šūnas. Protams, cieš arī veselās, taču sliktās iznīcināt savādāk nevar. mammai un Jums jāapbruņojas ar pacietību, jāpalīdz pārvarēt visu. Jāpalīdz un jāatbalsta.
zobs 14.10.2014 22:51
Brosha

Saki , ko darīt ar tevi, ja būsi melojusi???? Hi - es domāju, ka laiks ieviest Ķīnas metodi....

Tiem kas jau saslimuši - pilnībā piekrītu Elitai - tā ir cīņa uz dzīvību un nāvi. Kas būs viltīgāks ķīmija vai audzējs. Mēs jau visas zinām, ka audzēji ir lieli gudrinieki - otrreiz ar to pašu ķīmiju viņus nepiešmauksi.

Stabule

Nu nestāsti, ka pēc ķīmijām jūtas lieliski. Vēl nevienu tādu 30gadu darba stāžā neesmu sastapusi. Var teikt, ka tu lieliski sadzīvo ar blaknēm, kas arī ir liels sasniegums un ļoti pozitīvs moments.
stabule 01.10.2014 18:21
t.s. Brošai
Cik ilgi ir nodzīvojuši cilvēki pēc ķīmijterapijas? Ilgi! Daudzas manas paziņas . Es pati, piemēram, 17 gadus. Un jūtos lieliski!
stabule 01.10.2014 18:19
Kā izpaužas ķīmijterapija, par to jau te ir stāstīts, neatkārtošos. Var būt problēmas, bet tas ir pārejoši. Jāpaciešas, neko darīt. Sīkāk var palasīt forumā "Cālis" - tad "Cāļa forumi" - "Veselība" - "rozā lentītes lapa... jeb krūts vēzis&co XV". Piezīmēšu, ka tur ir runa par dažādiem vēža veidiem.
Man olnīcu vēzi III stadijā konstatēja 1997. gadā, bet vēl šodien bez problēmām klabinu datora taustiņus un lēkāju apkārt!
Lensa 30.09.2014 17:18
Mana pieredze- pirms 5 nedēļām bija pēdējais (sestais) ķīmijas kurss. Nosacīti slikti jutos tikai 1. mēnesi, kamēr vēl vēzis žmiedza nost. Visu pārējo laiku jūtos labi. Arī ķīmijas panesu ideāli, lai arī bija gan nopietni medikamenti, gan mega devas. Tieši šodien tiku atzīta par praktiski veselu, lai arī priekšā regulāras kontroles. Par spīti tam, ka apmēram pēc nedēļas pēc katras ķīmijas apmēram uz nedēļu cilvēks patiešām paliek bez imunitātes,tad tomēr es gan uz darbu ejot, gan visus iespējamos masu pasākumus apmeklējot pus gada laikā nenoķēru nevienu pašu infekciju. Pat tad, kad mājās vai kabinetā bija vīrusainie. Protams, visiem tik spoži var neiet, bet tomēr panikai nav pamata, nav tas velns tik melns!
P.S. Vismaz pagaidām manā organismā nav atradies nekas, ko ķīmij būtu samaitājusi, analīzes labas, CT un pašsajūta arī. Gaidu atpakaļ matus, lai arī esmu kļuvusi parūkatkarīga :D
Mierini mammu un mierinies pati!
Brosha 29.09.2014 16:27
Interesanta metode - arstam nocirst galvu par melošanu:

Ķīmijterapija

Būsim atklāti, ķīmijterapija vēža šūnas nelikvidē, bet imunitāti nosit līdz nullei gan, sabojā aknu, nieri, un cilvēki pēc šādas ārstu - patalogu iejaukšanās, gadiem nevar atjaunot savu veselību. Arī nav statistikas, cik cilvēku uzreiz nomirst pēc ķīmijterapijas, starošanas. To ļoti labi slēpj, jo pacientus slimnīcā netur ilgi, tāpēc viņi ātri nomirst mājās, kā rezultātā ir vēža izārstēšanās ilūzija.

Un lielā naudas pelnīšana - shēma - sistēma slimnīcās ir amorāla. Kur tad ir Hipokrāta zvērests?

Pareiza sistēma ir, kad ārsts naudu saņem tikai, kad pacients ir pilnīgi vesels - analīzes ir labas. Latvijas medicīnas problēma ir, ka ārsts naudu saņem par slimnieku daudzumu, nevis par veselo - izārstēto.

Manuprāt, ir laiks ieviest Ķīnā pielietoto metodi, - ja pacients nomirst, tad ārstam jānocērt galva, tad...
http://www.astral-temple.com/lv/featured-article/leikemija-vezis/

Brosha 29.09.2014 16:19
>>>> Krizdolei>>>>>
Un cik ilgi ir nodzivojušas tavas paziņas??? Un kadi citi veselibas traucejumi viņām ir? Vai esi pajautajusi??
krizdole 18.04.2014 13:07
Agnesei
Oho! tad jau iznāk, ka manas onkoloģiskās paziņas - un to ir ļoti daudz - visas ir no tiem 2-3%?!
Agnese 06.04.2014 21:34
Vai onkologi ir informejuši, ka ķīmijterapija palīdz tikai 2-3% gadījumu. Meklejiet alternatīvu!
Ināra 09.09.2012 15:58
Labā ziņa ir tā, ka cilvēka organisms ir apbrīnojams, jo tas spēj izturēt daudz ko un samērā īsā laikā atjaunoties.
Arī es esmu saņēmusi ļoti spēcīgu ķīmijas terapiju. Tā ir prasījusi lielu spēka patēriņu. Un terapijas laikā, jā, ir bijis diezgan smagi. Spēka un enerģijas zudumi, slikta dūša, kaulu sāpes utml. Taču, to visu var pārdzīvot, ja ārstēšanas procesu uztver pēc iespējas mierīgāk un apzinies, ka tas sliktums reiz beigsies un būs atkal labas dienas. Līdz nākamajai zāļu saņemšanas reizei. Un tā kamēr ķīmijas kurss beidzas. Manā gadījumā tas ilga vairāk nekā 6 mēnešus.
Lai terapijas laikā atgūtu spēkus ir nepieciešams kustēties - iet pastaigās (cik spēks ļauj), pavingrot, ja patīk peldēt, tieši ķīmijas laikā tas ir pat ļoti ieteicams. Taču nevajag sevi pārmocīt.
Daba un kustība atjauno spēkus un uzlabo garastāvokli. Bet ķīmijterapija ir veids kā iznīcināt sliktās šūnas. Un to vajag uztvert pragmātiski. Tik daudziem cilvēkiem tā ir izglābusi dzīvību.
Elita 28.08.2012 13:26
Ķīmijterapija izpaužas kā medikamentu ievadīšana, visbiežāk intravenozi sistēmas veidā. Pašas terapijas laikā var būt diezgan grūti, nelaba dūša, nespēks utml. Protams, ka iegūst arī neatgrezeniskas sekas, kas katram medikamentam ir atšķirīgas. Šī cīņa ir uz visu banku un likmes ir augstas.