Spēka avots
forums nestraadaa
Kopumaa ideja laba, bet forums ir forums - cilveeki raksta, raksta, bet atbildes nesaņem, jo vadiitaaji domaa, ka atbildees kaads, kas lieto forumu slimiibas deel. Menedzements piedalaas vai nepiedalaas sarunaas maz. Iznaak taa, ka sliiceeji glaabj un atbalsta sliiceejus. Nu vareetu tacu kaads no administraacijas arii pasekot un atbildeet, ja ilgaak kaa triis dienas cilveeks nesaņem atbildi, tad jaatrod kaads, kas speej atbildeet uzdotos jautaajumus. Ne jau visiem ir iespēejams aizbraukt uz sapulceem. Vajag, ļoti vajag alternatiivu nometneem un sapulceem.

ieteikums censties kaut kā (nezinu kā) atrast, piesaistiit veselus vai vēzi pārslimojušus (nav nozīmes) KOMPETENTUS brīvprātīgos. Varbūt, lai padarītu cilvēkus par kompetentiem ir jāveido kādi apmācību kursi?

Varbūt vajag attīstīt sadaļu viens pret vienu lai ir arī iespēja virtuāli iet cauri ārstēšanai ar kādas vienas personas atbalstu?Nu nezinu.Es pati esmu strādājusi viens pret vienu. Tas nav viegli, sevišķi, ja cilvēks iet paliatīvo ķīmiju, bet....

...bet sarunas, kas sāktas, jautājumi, kas uzdoti gaida atbildes un tam nav nozīmes, kas atbild. Sākumā noteikti sarunu ir jāuztur kādam, no vadītājiem - vai tas ir mediķis, nemediķis, bet lai ir kompetents un nedrīkst cilvēkam atbildes vietā pateikt - nāc uz sapulcēm. Ir jaabuut kaadam labam kompetentam strapniekam starp jautaataajumu uzdevēju un atbildes sniedzeeju, ja atbildeet nespeej pashi foruma lietotaaji un citi jautaajumu uzdeveeji.

Kaut kur jau aīi lasiiju un atbalstu to , ka cilveekiem jaaredz teemas nosaukums un peedeejaas atbildes vismaz laiks, nevis pirmais ieraksts zem teemas - nu tas taa lai vieglaak paarskatiit ko ir veerts valaa veert un ko nee.

Rakstīt komentārus var tikai reģistrētie lietotāji! Vēlaties piedalīties sarunās — pieslēdzieties vai reģistrējieties!

Gunita 27.09.2013 12:38
Paldies par ieteikumiem. Pilnīgi piekrītu par tēmām un datumiem, tiem jābūt saprātīgi redzamiem, tad arī būs vieglāk pamanīt jaunākos ierakstus.
zobs 25.09.2013 14:44
patiesiibaa forums ir diezgan kaitinosh, lai arii ideja laba...