Spēka avots
Domubiedru grupa Draugiem.lv
Laba ziņa Draugiem.lv lietotājiem :
)Ir tapusi jauna domubiedru grupa- ONKO.Ja Tev vai Tev zināmiem cilvēkiem bijusi saskarsme ar onkoloģiju, gribi uzzināt ko vairāk par šo un to saistītu ar onkoloģiju, vienkārši atbalstīt kādu vai meklēt atbalstu pats sev, pievienojies!
Grupu var atrast šeit- http://www.draugiem.lv/group/16118501/onko/

Rakstīt komentārus var tikai reģistrētie lietotāji! Vēlaties piedalīties sarunās — pieslēdzieties vai reģistrējieties!

Gunita 11.03.2014 15:04
Piekrītu visam. Forums jāpārveido un jāpadara pieejamāks. Tuvākajā laikā mēģināsim to izdarīt.
zobs 15.02.2014 13:39
Gunita
internetam nevajag nomainiit, bet pastaaveet liidzaas. Kvalitatiivi un atbalstoshi pastaaveet un liidzveertiiga liimena ar atbalsta grupaam. Internets straadaa uz taam cilveeku grupaam kuriem nepatiik rjnaaties un grupoties dziivee. Uz tiem kas dziivee ir vairaak intraverti - varbuut taa vareetu teikt. Arii shiem cilveekiem, ja saslimst ar veezi vajag kvalitatiivu atbalstu un paliidziibu. Un savu iespeeju robezaas internets to sniedz.
Ramona 18.10.2013 13:58
Piekrītu Gunitai. Grupas process ir radošs process, katrs var piedalīties. Arī tad, ja pašam runāt negribas, var izdzirdēt sev noderīgu info vai padomus. Parasti gan izvirzās kāda konkrēta tēma, kas svarīga grupas dalībniekiem. Cilvēki strādā paši. Ja nepieciešams, tiek meklētas atbildes pie konkrētās jomas speciālista.
Gunita 11.10.2013 17:47
Atbalsta grupā nav lektora. Tā ir atbalsta grupa, kur cilvēki paši runā. Jādomā, ka internets nevar atrisināt un nomainīt cilvēcisko sarunu.
zobs 08.10.2013 15:59
Es redzeeju, ka ir dziiviibas koks jaunumi "draugos", bet galvenais lai ir kas lasa. Grupā onko gan ir 0 biedri jau ilgu laiku - tur jau nav vēl ko atbalstīt. Man paziņa ir cālī - tur sarunas smuki vedas un vēl viņa ir draugos grupā Fenikss, kur satiekas meitenes un zēni pēc ārstēšanas vai kad vairs nav iespējama ārstēšana un pārrunā kā dzīvot un atgriezties dzīvē vai kā sadzīvot ar neizbēgamo. Saprotu ka viņas pašas to izveidojušas bez kāda īpaša atbalsta no kaut kādas organizācijas???Es tur arī redzēju vienu onkoloģijas centra medmāsu un un arī Stradiņu slimnīcas dzemdību nodaļas personālu - nezinu vai tā daktere vai medmāsa.Viņas tur runā aktīvi un dod arī medicīniskus padomus, protams savas kompetences ietvaros.

Viss interesantākais, ka meitenes tur jau runājoties gadiem un daudzas viena otru tā arī nav satikušas, bet sarunas vedas un atbalsts tiek sniegts.

Atbalsta grupa ir laba lieta, bet ir liels mīnuss - kopā sanāk daudzi pacienti, ja vēl kaut kāds lektors jāklausās, tad visai maz laika paliek individuālām sarunām, bet speciāli kratīties pus Rīgai cauri un tērēt laiku priekš papļāpāšanas arī dažiem var likties nelietderīgi.... Internets tādā ziņā ir labāks risinājums, jo nav jācīnās, lai kāds uzklausītu tajā īsajā laika sprīdī. Internetā ātrāk vai vēlāk uzklausa vienmēr, jo tas izteiktais teikums paliek uzrakstīts, nevis izlido gaisā, lai aizmirstu.
Gunita 27.09.2013 12:40
draugos lv ir arī "dzīvības koks" jaunumi. Jauno domubiedru grupu atbalstām!
zobs 23.09.2013 00:38
Mans ieteikums nomainīt nosaukumu onko - tas varētu būt neforši.
zobs 23.09.2013 00:36
Priekš kam vēl vienu grupu, ja šī pati nav pietiekami apmeklēta????? Jāsaprot, ka vaina jau nav grupas vai foruma atrašanās vietā, bet saturā un iespējās ko vairāk uzzināt. Un vēl kas draugos jau viena ir - priekš kam vēl vienu? Facebook arī ir - tās netika mākslīgi veidotas, kad domu biedru grupa jau bija gatava reālajā dzīvē.