Spēka avots
Kā tagas sadzīvot ar savu ķermeni?
Jā, tiešām, savā sievišķībā un prātā tagad ar divām pilnīgi mākslīgām krūtīm...esmu krople. Vienmēr sekoju savam izskatām, apģerbam un atbilstoši arī jutos. Tagad nevaru pat piemēklēt sev tīkamu apģerbu, lai justos labi. Jo jūtos tā ka tagad sastāvu no divām ķermeņa daļām, pirmā līdz viduklim un otrā no vidukļa līdz pēdām. Nu, vismaz, pagaidām mans arī "sakropļotais" prāts nevar ar to tikt galā. Es jau pat te nerunāju par fiziskām izjūtām.. Par ārstēšanu, profesionalismu un rezultātiem MIlZĪGS PALDIES MANIEM ĀRSTIEM!!!!! Negribu lai pārprotat par ko tieši gribu runāt:)

Rakstīt komentārus var tikai reģistrētie lietotāji! Vēlaties piedalīties sarunās — pieslēdzieties vai reģistrējieties!

zobs 12.10.2013 03:34
Lai pārliecinātos par interneta nozīmi, varu ieteikt ielogoties amerikāņu vai britu forumā, uzdot kādu jautājumu un pagaidīt, kas notiks. 99,9%, ja nākamā dienā neviens vēl nebūs atbildējis, tad jautājuma uzdevējs saņems atbildi vai interneta adresi vai elektronisku bukletu, kur pats var atrast atbildi. Un šo info sniedz personas, kas ieinteresētas palīdzēt un ir arī ieinteresētas mājas lapas darbībā. Pat lielajos forumos gadās, ka paliek kas neatbildēts un cilvēki šad tad sūdzas, ka viņus arī tur uzklausa vēl paviršāk kā grupās kur kopā 15-20 cilvēku.
zobs 12.10.2013 03:11
Gunita es jau neko nesaku par kaut kā nozīmi vai nenozīmi. Tikpat labi nedrīkst pārvērtēt arī grupošanās nozīmi. Kādreiz tā cilvēku var iemest arī tīri psiholoģiski bedrē. Tas ir ļoti individuāli. Un muļķības var sastāstīt gan mediķi, gan nemediķi internetā, gan mediķi un nemediķi lekcijās.Par to jau atbildību neviens nenes.Atbildību nes vienīgi ārstējošais ārsts savā kabinetā un pat ārstējošā ārsta teikto labāk ir pašam kārtīgi apsmadzeņot, pirms kaut kam piekrist vai nepiekrist, jo onkoloģija pati par sevi ir izaicinājums un te patiesībā nav un nevar būt panacejas. Viena un tā paša veida audzēju ar identiskiem biohistoķīmiskajiem rādītājiem var ārstēt piecos vai pat vairāk veidos ar aptuveni līdzīgiem rezultātiem. Bet ne par to mums te spriest.

Bet ja negribat neko mainīt tad jau laikam nevajag arī. Vienīgi ka ar sapulcēm un grupošanos man liekas, ka var palīdzēt ne vairāk kā 1000-2000, bet varbūt pārējiem nemaz arī nevajag palīdzību. Un priekš kam vajag vietu,ja neviens nerunājas? Ķeksīša pēc? Tad jau sadaļu forums vajag izņemt ārā un ielikt kaut ko interesantāku.
Gunita 11.10.2013 17:54
Nevajag pārspīlēt interneta nozīmi, tāpat informācijas ticamības nozīmi internetā. Nevar visas atbildes iegūt internetā. Ir arī jāsarunājas:) Šis forums nav domāts kā kāda vieda cilvēka projekts, kas lasa un sniedz atbildes. Te domāta pieredzes apmaiņa. Tāpēc, ka jebkurš normāls cilvēks saprot, ka ārsta konsultācija internetā nav iespējama. Un, Zobs, mēs neesam foruma uzturētāji. Mēs esam radījusī telpu, kur tas var notikt. tas arī viss.
zobs 06.10.2013 21:42
Gunita, ja cilvēks meklē atbildi šeit forumā - man likas, ka tas nozīmē, ka viņš vēl nav gatavs vai vispār negrib iet uz tādām atbalsta grupām. Tādi ir lielais vairums, kas negrib piedalīties grupās, jo varbūt nav tik komunikabli vai kāds cits iemesls. Ir jāpanāk tāds līmenis, lai cilvēks saņemtu iespējami kvalitatīvu atbildi tepat šajā forumā, internetā. Tā nav atbilde. ArPaskaidrojums, ka var nākt uz grupu -pie šāda aicinājuma arī foruma diskusijas apstājas, jo atbilde jau zināma - nāc uz atbalsta grupu, un turpmākais varētu būt šāds "nav ko te diskutēt internetā".

Ir jāturpina saruna TE. Pastāsti tu pati - ko tu esi redzējusi šajā jomā, pastāsti par saviem draugiem un paziņām, kam bijusi šī problēma - cik no viņiem ir apmierināti, cik neapmierināti un cik ilgā laikā pieradsuši pie sava jaunā ķermeņa utt. Visu ko pati zini profesionālā vai neprofesionālā līmenī - tikai tad raisīsies diskusija! Tas ir pirmais likums ko māca forumu uzturētājiem, lai viss izdotos! Un jāatbild ir ne vēlāk kā nākamā dienā - citādi cilvēks jūtas piemuļķots.

Atvaino mani par šo, bet šitā kā te notiek šī sadaļa tiek gremdēta, nevis celta.
Gunita 27.09.2013 12:53
Meitenes, "Dzīvības koks" birojā 2x mēnesī darbojas atbalsta grupa. varbūt ir vērts piedalīties un padalīties izjūtās? Varbūt personiska saruna par pārdzīvoto ir labāka par pusanonīmu internetā?
zobs 23.09.2013 00:27
Nekas jau nav ko piebilst - ar implantiem skats ir sliktāks nekā bez - tas ir manā skatījumā.Man pašai nav bijusi šī problēma, bet esmu redzējusi simtiem sieviešu ar rekonstrukcijām un bez rekonstrukcijām. Bez drēbēm nerekonstruētās jau izskatās smukāk, bet drēbēs jau tāpat nevar pateikt, kas apakšā - protēze vai mākslīgi veidota krūts.Bet viens labums ir nav ik trīs dienas, kad mazgā krūšturi, jāizņem no tā protēze.Citam liekas labāk smukas glītas rētas nekā šķībi implanti un bailes... bet pie tā var pierast kā jau visi to dara. Citam patīk labāk ar implantiem. Pieradīsi, jo tā bija tava izvēle - cilvēki pierod pie daudz kā. Būs labi.
Gunita 01.07.2013 13:08
Žaneta! Jums jāpierakstās nometnē! Vai arī jānāk uz atbalsta grupu!
Vera 13.06.2013 19:00
Pirms 8 gadiem man bija vieglāk piemērot apģērbu,tagad,kad nākuši klāt "liekie kg",ir daudz sliktāk........Šūt dārgi un nezinu cik ilgi derēs.......Problēma ir tā ,ka neesam pietiekami aktīvas,lai sazinātos sev līdzīgo pulkā,apkārtējie nevar un NEGRIB zināt par mūsu problēmām.Tikai mēs paši varam nodot informāciju viens otram,redzu,ka arī šis saits nav lāgā apmeklēts........gribētos zināt kā dzīvo manas bēdu māsas.Iepērkos veikalā"Loka",pārējo apģērbu meklēju visur,gan veikalos,gan tirgū........Paldies ārstiem,bet psihologa palīdzība,kurš pārdzīvo,to ko mēs,nav iespējama,tādu man nav izdevies atrast............No sākuma zanneta,kautrējos,bet tagad apmeklēju baseinu un man vienalga,ko par mani domā pārējie,kuri nemaz nav skaisti..................varbūt ar laiku prāts pats sakārtojas.............."viņi"neredz mūs,bet mēs"viņus".Es strādāju un man noņēma invaliditāti,lai gan ar vienu roku nevaru darboties.
Ramona 15.05.2013 10:26
Jaunā Sevis pieņemšana prasa pacietību, mīlestību, atbalstu, laiku, runāšanu vai rakstīšanu par to, kā jūties, Zannete... Pirmais solis jau ir sperts - esi uzrakstījusi.