Spēka avots
Atkal un atkal recidīvs
Kā samierināties, kā dzīvot tālāk..... atkal recidīvs un ziņa .... piedodiet, neko nevaram palīdzēt

man ir tikai mazliet virs 40 gadiem

manām draudzenēm vienaudzēm dzimst bērni, viss priekšā, man priekšā kaps

fiziski jūtos labi, pagaidām.... ir jau 3 reizes bijuši recidīvi, tas ir dažu mēnešu laiks, kad var justies labi, iepriekš mani operēja, bet iepriekš tas atkārtojās gadu pēc operācijas, tagad pagājis vien mazliet vairāk par mēnesi

ko darīt, kā dzīvot????????

Rakstīt komentārus var tikai reģistrētie lietotāji! Vēlaties piedalīties sarunās — pieslēdzieties vai reģistrējieties!

zobs 02.09.2013 13:35
Arzemees dod pie metastaazeem termoterapiju, lieto mikrovilnusm-seviski pie sarkomaam un leumiosarkomaam, kad cits nekas seviski neliidz. - liidziigi kaa tagad ir jaunaa veenu opereeshanas metode Latvijaa- lai siikaak ko uzzinaatu vajag mediki, kas par siim lietaam interereseejas. Jebkursh onkologs arii nebuus lietas kursaa. Tieshi taapeec Dziiviibas koks vareetu piesaistiit vairaak medikus.
zobs 02.09.2013 13:29
Zvaigzne

Gruuti ko teikt un mierinaat. Meegini rast speeku , rast speeku alternatiivajaas terapijaas, stiprini savu garu caur Dievu vai kaa citaadi, kas tev pienemams. Patiesiibaa jau citi neko daudz reaali nevar paliidzeet. Svesinieki kaut arii beedu braali internetaa - nu nezinu varbuut arii kaut ko paliidz ar vaardiem.
zanneta 02.05.2013 14:23
...mIļo cilvēk...raudu, nevaru....Jātic brīnumam. Visas mēs tadā pašā riska grupā atrodamies:( Ārzemes erī neko nevar līdzēt? Varbūt jāgriežas ziedot.lv? Varbūt ir tomēr kādas zāles tavā gadījumā?!!! Nepadodies, lūdzu...
Gunita 05.02.2013 15:45
Labdien! Samierināties ir grūti. Jāklausa ārsta norādījumi, jāmēģina pēc iespējas kvalitatīvāk tvert dzīvi. Vēl var nākt uz mūsu atbalsta grupām, kas ir Rīgā. Drīz organizēsim arī reģionos.