Spēka avots
Krūtsgala rekonstrukcija - tetovēšana
Sveiki!

Varbūt kāds var padalīties pieredzē, vai informācijā, kur labāk veikt areolas ietetovēšanu, un vispār par krūts gala rekonstrukcijas procesu!!
Šī gada vasarā man veica masektomiju un vienmomenta rekonstruktīva tipa operāciju, bet diežēl bija jānoņem arī krūts areola... nu jau būs pagājis pus gads, un jālemj jautājums par krūts zirnīša atjaunošanu un areolas ietetovēšanu.
Vai kāds var padalīties info?

Rakstīt komentārus var tikai reģistrētie lietotāji! Vēlaties piedalīties sarunās — pieslēdzieties vai reģistrējieties!

zobs 02.09.2013 19:41
Labaak uzliimee - tie izskataas labaak.
zobs 02.09.2013 19:39
Nu nezinu gan vai kruutsgala rekonstrukcijas labaak uztaisiis Irmejs un turklaat, ja neesi bijusi vina paciente diez vai ar 3ls varees tikt galaa. Sitaa lieta labaak sanaak plastiskajiem. Irmejam esmu redzeejusi mazas apalas pankuucinas kruuts galu vietaa. Jaapieziimee gan ka pati neesmu vina paciente.


zanneta 02.05.2013 14:33
Sveika! Man tā pati situācija. Man piedāvāja to izdarīt man mīļais dakters Irmejs! Droši griezies pie viņa. Viņš ir superīgs ar zelta zināšanām un rokām ķirurgs.Pieņiem Stradiņos Krūšu centrā, paņem norīkojumu no ģimenes ārsta un pa LS 3 tiksi pie viņa uz konsultāciju. Vēl Veselības centrrā4, bet tur rēķinies ar lielākām naudiņām.