Spēka avots
Par pozitīvo
Nu ko, mēģināsim "uzpurināt" šo vietu ar vienkāršu papļāpāšanu:)
Ir pagājušas tikai 19 dienas, kopš apstiprinājās manas 2 dienas ilgušās aizdomas, ka manas veselības problēmas ir vēzis. Kopš tās dienas viss noticis trakā ātrumā (esmu sajūsmā par mūsu mediķiem un to, kā iestādes savā starpā sadarbojas!) un esmu paguvusi izbaudīt jau gan biopsiju no videnes pilnā narkozē, gan pirmo ķīmijterapijas kursu un jau 3.dienu esmu mājās:)
Un nu par galveno - draugi!!!! Tas ir spēks, tas ir kaut kas neiedomājami kolosāls! Protams, pirmajā brīdī uzzinot, ka kas tāds atgadījies ar mani, kas pat ar iesnām slimot nemēdz, šoks ir visiem. Šķiet, viņiem pat lielāks nekā man. Bet tālāk - tik fantastisku atbalstu, es nebiju gaidījusi. Ir apvienojušies visi, kas nu par to uzzinājuši (visi jau vēl nezin, pārāk nesen tas viss). Neatkarīgi no tuvības pakāpes un atrašanās vietas (esmu samērā nesen mainījusi dzīvesvietu un senie draugi ir samērā tālu). Lai arī šobrīd mana ārstēšanās nav prasījusi nekādus finansiālus ieguldījumus, draudzenes pēc savas iniciatīvas, aktīvi iesaistījās matu meklēšanā un sasūtīja naudu matiem un uzacīm (daktere teica, ka nost būšot pilnīgi viss), sens draugs izturēja ar mani 4 stundas matu veikalā, esmu tikusi pie jaunām rotaslietām, katrs vismaz reizi pāris dienās piezvana (un ne jau lai pačīkstētu vai vienkārši ziņas vāktu). Brīžiem pat mulstu no visa šitā un šķiet, neesmu pelnījusi.... Jāsaka tā - vēzis man jau paguvis atnest gūzmu pozitīvu emociju un ļoti licis novērtēt īstās vērtības!
Kā sokas Jums?

Rakstīt komentārus var tikai reģistrētie lietotāji! Vēlaties piedalīties sarunās — pieslēdzieties vai reģistrējieties!

Vieda 19.05.2014 14:03
Krizdole! Es Tevi nenosaucu par traku! Es teicu - iztrakojies, ja gribi! Tā saka arī maziem bērniem un tam nav nekāda sakara ar Tevis domāto trakumu.... Tā ka nav ko "uzpūsties" :)
Vēzis ir bijis gan draugiem, gan radiem....
Ir divi it kā pozitīvi gadijumi - kur vienkārši vēzi izoperēja... vienā gadījumā tā bija dzemde, otrā - prostata - kuru operēja 2x... un rezultāts vēl līdz galam nav zināms...
Dzemdes gadijumā - pagājuši daudzi gadi un vēzis nav atkārtojies, bet citas slimības gan....vesels kalns.... ieskaitot osteoporozi, žultsakmeņus, vairogdziedzeri u.c. smagas problēmas... domāju, ka tās ir apstarošanas sekas...
krizdole 19.04.2014 13:53
Kvēls sveiciens viedajai!
Drusku jau nu aizvainojoši, ja sauc par traku, bet... ;) Tāds amizants stiliņš - bez pamata izteikt apgalvojumus... Bet nu, Dievs ar Tevi, domā, ko gribi!
Tu tā īsti neesi atbildējusi ne uz vienu Lensas jautājumu. Es pievienošu arī dažus savus. Kādas ir tavas personīgās attiecība ar vēzi? Diagnoze ir bijusi Tev, taviem tuviniekiem vai draugiem? Kāda diagnoze? Vēzis? Pierādīts? Kura stadija? Kā ar izveseļošanos? Vai vari nosaukt konkrēti kādu, kas būtu izveseļojies pēc apstiprinātas diagnozes, ar vismaz II vai III stadiju bez tradicionālās medicīnas palīdzības?
Kas attiecas uz mani. Lūdzu, paskaidro saprotami, kā ķīmijterapija būtu varējusi izraisīt citu vēzi (ne metastāzes!) pēc 15 gadiem?! Padsimt gadus jutos lieliski. Kāpēc pēkšņi tiku pie 2. vēzīša (vēlreiz - tās nebija metastāzes!), man ir savs skaidrojums un ar svešiem cilvēkiem šajās pārdomās nedalīšos!
Un vēlreiz - nenāk man ne prātā trakot, ar sevi ļoti labi tieku galā! Tikai man nepatīk, ja sāk izteikt apgalvojumus par cilvēkiem, par viņiem nezinot neko.
Vieda 18.04.2014 22:36
Nu ko, Krizolde, ja niez mēle, tad iztrakojies vien - Tev es atļaušu. Tu esi pietiekami cietusi. Bet pateikšu arī to, ko redzu. Tavs vēzis nebūtu pārgajis tālāk, ja būtu bijis veiksmīgi izoperēts un Tu netiktu ķimizēta, bet pēc operācijas būtu pamainījusi diētu un dzīves veidu. Tev niknā ķīmija NEBIJA VAJADZĪGA, ja jau vēzis Tev tika tik drastiski izoperēts! Un lai arī operācija tas ir barbarisms, bet tolaik bija tikai šādas iespējas Latvijā. Tu tur neesi vainīga. Tu esi cīnītāja!
Bet 100%, ja nebūtu bijusi tā drastiskā ķīmija - Tu nebūtu tikusi pie krūts vēža. Tāds nu ir fakts par mūsu atpalikušo medicīnu. Un Tu vēl nezini, vai patiešām esi Tīra???
Trako vien, ja Tev tā vieglāk!
Lensa 18.04.2014 13:37
krizdole - Paldies! Un saulainus svētkus Tev! :)
krizdole 18.04.2014 12:46
Forši! Lai Tev jaukas Lieldienas!
Un vēl man niez mēle uz pāris vārdiem īpaši viedajai! ;)
Jā, arī man vēzītis ir devis daudz pozitīvas emocijas! Sīkākā skaidrošanā šeit neieslīgšu. Vien piebildīšu - vai nav tā, ka mēs mēdzam saņemt to, ko gaidām? Un par to, ka ir zāles, kuras nav paredzētas parastam mirstīgajam?!......... Tad kā ar tiem ļooooti bagātajiem, kuri varētu nopirkt da jebko un tomēr viņiem neizdevās izveseļoties?...... Tā ka - paziņot, ka tradicionālā medicīna ir "pupu mizas" - tas nu ir vismaz pārspīlēti...... maigi izsakoties...........
Lensa 18.04.2014 12:35
Ir, ir, gana kruts - noskūs, ka nemetas, jau asina instrumentus:D Gan galvu tikai, tās nav tādas attiecības, lai visu dzītu, bet jebkurā gadījumā, citur jau pats viss nokrita (kājas noplēsu, vēl nezināju, ka jau krīt) :D Jā, parūka būs somā, ja nu kas neplānoti ātri, pa ceļam nokrīt:)
krizdole 18.04.2014 12:08
Jāaaaaaa... nu nepazīstu es Tevi un Tavu draugu. Bet, ja nu tie mateļi sāk izrādīt vēlmi zust, tad gan laikam labāk uzreiz - čau! Vai arī - varbūt Tavs draugs ir pietiekami kruts čalis, lai noskūtu Tev ķobīti? ;P Tas varētu kļūt par amizantu pasākumu - noskūt Tevi visu ;))))))) Pēc manas pieredzes gan - ja mati sāk birt, tad tas notiek diezgan fiksi........ Un ja tā, tad - vai nav labāk uzreiz nodrošināties un galviņu nosegt ar kaut ko drošāku nekā laka?.... ;P
Lensa 18.04.2014 11:43
Krizdole - man prieks par Tevi:) Es tagad plūkāju galvu, drusku nāk, bet ne stipri. Taisos vakarā ciemos uz 3 dienām pie tuva drauga un tagad nevaru saprast plēst, ko var noplēst un braukt uzreiz ar parūku vai uzpūst laku un neaiztikt un "noņemt" tos matus rīt no rīta... Jā, matu mašīna viņam ir un tāds arī plāns, dzīt nost. Diez cik ātri viņi atdalās, ja reiz sākuši...galamērķi sasniegšu ap 12iem naktī....
krizdole 18.04.2014 11:24
Jā, šobrīd skaitos relatīvi "tīra" :)
Par intīmiem matiem neatceros, bet to gan, ka no kājām laikam apmatojums sāka zust tikai beigās... ;P Un viens ieteikums šajā sakarā no manis - kad uz galvas sākas matkritis, labāk uzreiz noskūt! Noteikti labāks skats, nekā tie plikie plankumi ;)
Lensa 18.04.2014 07:38
Bāc! Nu Tev iekšas! Kā noprotu, šobrīd esi "tīra" :) Es toties šodien konstatēju, ka mati nāk nost sākot ar resnākajiem:D Pirmajā brīdī vainoju epilatoru, ka laikam neņem, jo nejūtu diezgan intīmi sāpīgā vietā:D Kad parāvu, sapratu:D Un es biju domājusi, ka galva būs pirmā:)
krizdole 17.04.2014 22:37
Lensai
Sveicu meiteni ar kaulu smadzenēm! ;)
Es, šķiet, ka jau te rakstīju savu stāstu. Bet nav grūti atkārtot īsā versijā. 1997.g. atklāja olnīcu vēzi III stadijā, operācijā šķīros no visas ginekoloģijas, bija 9 niknas ķīmijas. 2011. g. konstatēja, ka mani aplaimojis krūts vēzītis, atkal III stadija. 1 krūts mastektomija, otras amputācija (mana izvēle!). 6 niknas ķīmijas. Par visiem dakteriem varu teikt tikai to labāko (ja nu izņemot 1 ķīmijterapeiti, ar kuru kaut kā neizdevās kontakts...)
Lai arī esmu no tiem, kuri tic brīnumiem, kuri augstu vērtē homeopātiju, arī dažādus tautas līdzekļus (protams, ne jau nu gluži žāvētus krupjus vai aviācijas benzīnu!), tomēr šādās situācijās rīkošos tikai saziņā ar onkologu!
Lensa 17.04.2014 20:50
Krizdole - bet veiksmes stāstus var rakstīt arī tāpat. Es domāju, ka neesmu vienīgā, kas te ienāk un meklē ko palasīt "par savu tēmu". Žēl, ka šī lapa tāda panīkusi un pārsvarā viss pa ārzemju lapām meklējams. Bet kurš gan cits šo vietu atdzīvinās, ja ne mēs paši:)
Lensa 17.04.2014 20:47
Trall-lall-lā, man šodien priecīgs prāts, dabūju atbildi - manas kaulu smadzenes ir saglabājušās veselas:) Un par spīti tam, ka esmu palikusi pilnīgi bez leikocītiem, fiziski jūtos lieliski. Labi, ka palikušas tās smadzenes, gan saražos:)
krizdole 17.04.2014 15:47
Nez, kur tad īpaši viedā dāma pazuda?! Gribēju apskatīties, ko viņa atbild Lensai un dāvāt arī savus un sev zināmos stāstus par izveseļošanos. Ar Latvijas mediķu palīdzību, starp citu!
Lensa 15.04.2014 09:44
Vieda - 2 diezgan tuvas draudzenes (krūts pirms ~ 10 gadiem, olnīcas pirms~ 6 gadiem), kolēģe - nezinu kur, bet gāja ķīmiju pirms 5 gadiem, 2 mammas paziņas, sen atpakaļ - neinteresēja mani tobrīd, kurā vietā viņām kas, bet joprojām dzīvas un veselas, ak jā, vēl taču kaimiņš, kurš apmēram pirms gada sāka ārstēties un nemaz neizskatās, ka mirt taisītos, ir fiziski aktīvs un pelna naudu.
Nu un paralēli darbā taču arī redzu to cilvēku, kas manā iestādē ārstējas ar pavisam citām vainām, anamnēzes.
Protams, zinu arī, kas neizdzīvoja, bet ar to pie šādām saslimšanām ir jārēķinās.
Vieda 15.04.2014 08:57
Labi. Runāsim par pozitīvo. Nosauc konkrēti, cik cilvēkus Tu zini, kas ir izveseļojušies no vēža, kādas bija viņu diagnozes un kādā veidā viņi izveseļojās!
Lensa 14.04.2014 23:26
Nu te nu Tev nav taisnība, pazīstu vairākus izveseļojušos. Protams, zinu arī, kam neizdevās. Tāda ir tā slimība, bez garantijām.
Bet ievada jautājums jau kā reiz bija, nevis par izdziedināšanos, bet par gūtajām pozitīvajām emocijām un lietām, kas liek priecāties arī šādā situācijā..
Vieda 14.04.2014 23:12
Atkal nesapratāmies...

Maz izveseļojušos!!! Tāpēc nevar Tev pastāstīt par viņu pozitīvo pieredzi. Es arī Tev izstāstīju negatīvu pieredzi par vienu onkoslimnieku, kuru apmānija...

Labu cilvēku apkārt ir daudz!!!!
Lensa 14.04.2014 23:03
Maz labu cilvēku? Neticu!
Vieda 14.04.2014 22:56
Un vispār, diskusija bija par pozitīvām pieredzēm un līdzcilvēku atbalstu, kaut kur greizi aizgājusi..:)(Cit.)

Tāpēc, ka tādu ir maz šajā valstī, diemžēl :((
Lensa 14.04.2014 22:20
Negribu vairs šo sodas tematus turpināt. Un tā arī nesapratu, Tev vēzis nekad nav bijis, vai esi sodas izdziedinātā, ja tik apmāta ticība....
Vieda 14.04.2014 22:08
Dullā, es reāli smaku nost un biju ar aizspiestu augšējo dobo vēnu (ar visu no tā izrietošo), ar sodu pa šo laiku jau būtu nosmakusi! (cit.)

Domāju, ka ne...ja tiktu pie paša Simončinī, piemēram, jo vienas dienas laikā pēc pareizas sodas terpijas paliek jau vieglāk - bet jāizskalo visas iekšas... :)))
Vieda 14.04.2014 22:06
Diez kādēļ cilvēki vispār pie ārsta iet, ja viss ir tik vienkārši un informācija visiem pieejama:) (citāts)

Tāpēc, ka slimo ar medicinas zombiju jeb aklu uzticēšanos ārstiem, kas dažkārt ir attaisnojami, īpaši traumatoloģijā un ekstrēmās situācijās, bet ne onkoloģijā... Un tāpēc, ka citur iet tā īsti nav kur... Un tāpēc, ka ir ļoti daudz patiesi neizglītotu cilvēku, kas dzīvo melu matricā...labu cilvēku, bet ne pārāk gudru, kaut ar augstākajām izglītībām it kā... tāpēc, ka nav naudas galu galā... šī planēta tiek regulāri zombēta... tāds ir rezultāts..

Un pats galvenais - ar to sodu nemaz NAV tik vienkārši. Pamēģini vispirms to nopirkt šeit Latvijā! Es nerunāju par pārtikas sodu dzeršanai - ar to ir par maz...kad vēzis jau pieklauvējis... Latvijā tā NAV nopērkama! Vismaz ne parastā aptiekā, lai gan ir tikai it kā parasta soda...

Var vēl ārstēt vēzi ar vienas aizliegtas vielas ekstraktu, bet tas pie mums ar kriminallikumu ir aizliegts(!!! - arī speciāli!!!), bet daudzās citās valstīs nav aizliegts... Un to nopirkt šeit nāktos ļoti grūti - gan dabūt, gan samaksāt... un ko gan no krimiķiem var nopirkt??

Kur tad nabaga cilvēkam iet????


Lensa 14.04.2014 22:04
Dullā, es reāli smaku nost un biju ar aizspiestu augšējo dobo vēnu (ar visu no tā izrietošo), ar sodu pa šo laiku jau būtu nosmakusi! :) Pateicoties medicīnai un par spīti ķīmijai, man šobrīd nav nekādu ārēju simptomu un, ja neskaita vieglu nespēku, jūtos absolūti labi. Un mediķi to ir paveikuši pāris nedēļās! Kaut ko pagaidīt un ārstēt ar sodu gandrīz 5x10 cm audzēju, kurš guļ uz dzīvībai svarīgiem centriem un aug ar ātrumu daži centimetri nedēļā?! Nē, paldies! Es absolūti nebaidos nomirt, bet nu ne jau tik ļoti pēc nāves tiecos:)

Un vispār, diskusija bija par pozitīvām pieredzēm un līdzcilvēku atbalstu, kaut kur greizi aizgājusi..:)
Vieda 14.04.2014 21:46
Tad varbut Tev ar ķīmiju to apturēs, varbūt - nē, varbut uz laiku. Es, protams, Tavā vietā pirms sākt ķīmiju būtu sodas terapiju izgājusi un, ja nu nepalīdzētu - tad padotos ārstiem, bet varbūt arī nē... Jo ārsti - tā ir pēdējā instance vēža gadījumā...
Bet, ja ķīmija nepalīdzēs, arī sodas iespējas būs stipri samazinātas...
Ir jau vēl terapijas... i bez sodas...
Lensa 14.04.2014 21:36
Vieda - ai, labi Tevi:) Nav vērts par šo strīdēties:) Šķieti tikusi pie pareizās pārliecības, vari vērt vaļā vēža klīniku un pa lēto visus ar sodu izārstēt. Diez kādēļ cilvēki vispār pie ārsta iet, ja viss ir tik vienkārši un informācija visiem pieejama:)
Man agresīvs Ne-Hodžkins.
Vieda 14.04.2014 21:12
Kura veida limfoma Tev ir?
Vieda 14.04.2014 20:57
Un, kas tad ir vēzis pēc Tavām domām???
Vieda 14.04.2014 20:47
Ja saki, ka šis onka ir vienīgais - tad tas nozīmē, ka nav Tev gan viss pieejams. Ar šo metodi veiksmīgi ārstē gan Krievija, gan Ukrainā, gan citur, ari pie mums, bet, protams, ne oficiāli.... Tas arī nozīme to, ka neesi pat sapartusi, kas patiesībā tiek ārstēts un kā. kas patiesībā tad ir vēzis. Es ari esmu mediķis, bet paldies Die` esmu no "medicīnas zombija"(ar ko slimo daudzi cilvēki- pataloģiska uzticēšanās medicīnai un ārstiem) atbrīvojusies, bet Tu gan vel nē... Bet nekas - drīz atbrīvosies...
Man arī ļoti daudz radu ir ārsti un pat profesori...un daudz ko aizkulisēs pastāsta...
Kā arī personīga pieredze caur paziņām par onkoloģijas centra patieso gaismu ir zināma - kā beigās, kad nevarēs vairs palīdzēt - centisies atkratīties no cilvēka - nauda jau būs noslaukta (ja ne tieši, tad caur valsti) un cilvēkam pēc tam pat problēmas slimnīcā tikt radīsies..beigās skaudra patiesība un nāve..
Varu konkrētus piemērus ar konkrētiem uzvārdiem - kā ārsts paņem kukuli par ķīmiju, kuru pats dabūjis par velti - eksperimentam, bet pacientam iestāsta, ka jaunums - super. Cilvēks tic - ārsts taču! Bet ārsts veic tikai eksperimentu uz konkrēto ķīmiju... + naudiņu nopelnījis - 500Ls. Super!! No mirstoša cilvēka!! Kāda karma tad būs šim dakterim un viņa bērniem, kā Tu domā????
Lensa 14.04.2014 20:00
Vieda - Tu nu gan esi uzmundrinoša:) Es pati pēc izglītības mediķis esmu, tā kā savu stāvokli un izredzes apzinos visnotaļ labi, tomēr nevarētu teikt, ka mani tas dzen izmisumā un liek ķerties pie muļķīgiem paņēmieniem vēža izdzīšanai:) Un, protams, ka es zinu, kas patiesībā ir vēzis:)
Par Tevis iepostēto - ir man internets un laikam jau viņš visiem līdzīgu tēmu lasītājiem piedāvā vienu un to pašu:) Tas ir tikai viena dīvaina onkas viedoklis. Par cik lasu arī angliski, ir pietiekami daudz informācijas arī par to, ko pārējā pasaule par šo postulātu domā. Nu nedrīkst akli ticēt tam, ka viena cilvēka viedoklis nu būs īstā panaceja. Bet ņemot vērā Tavu uzticēšanos, Tu esi vai nu bez vēža vai jau izārstējusies ar sodu? :)
Man limfoma.
Lensa 14.04.2014 19:43
Vieda - Tu nu gan esi uzmundrinoša:) Es pati pēc izglītības mediķis esmu, tā kā savu stāvokli un izredzes apzinos visnotaļ labi, tomēr nevarētu teikt, ka mani tas dzen izmisumā un liek ķerties pie muļķīgiem paņēmieniem vēža izdzīšanai:) Un, protams, ka es zinu, kas patiesībā ir vēzis:)
Par Tevis iepostēto - ir man internets un laikam jau viņš visiem līdzīgu tēmu lasītājiem piedāvā vienu un to pašu:) Tas ir tikai viena dīvaina onkas viedoklis. Par cik lasu arī angliski, ir pietiekami daudz informācijas arī par to, ko pārējā pasaule par šo postulātu domā. Nu nedrīkst akli ticēt tam, ka viena cilvēka viedoklis nu būs īstā panaceja. Bet ņemot vērā Tavu uzticēšanos, Tu esi vai nu bez vēža vai jau izārstējusies ar sodu? :)
Man limfoma.
Vieda 14.04.2014 12:25
Noskaties!!!


https://www.youtube.com/watch?v=2PzI69zQ3ek
Vieda 14.04.2014 12:16
Redzi, Rokfellers savējo konferencē jau 1969.gadā (!!!!) pateica - mums ir zāles gandrīz visām vēža formām. Domāju, ka jau 2014.gadā viņiem (pasaules sociālo parazītu virsslānim) jau ir zāles visām vēža formām, tikai tās nav paredzetas parastam mirstīgajam, diemžēl...
Bet daudzi cilvēki visā pasaulē ir sākuši cīņu par to - Latvija gan ir stipri atpalikusi šajā jomā, bet sāk parādīties atmodušies cilvēki.
Klasiskā onkoloģija ir šausmīgi atapalikusi (speciāli tiek turēta atpalicība no pasaules vadibas), jo palīdz pildīt Pasaules valdnieku depopulācijas programmu, jo šie ir apsesti ar ideju, ka pasaule ir pārapdzīvota.
Kā arī BIGFARMAS mafija tur savu ķepu uz zālēm un ārstēšanas iespējām. Ne jau visi ārsti ir slikti...Labie ilgi neturās, redzot šos melus un murgus, kas notiek onkoloģijā.
Praktiski vienīgā metode, kas no klasiskās medicīnas palīdz ir ķirurģija, ja paspēj. Izgriež un viss. Bet ķīmijterapija praktiski nepalīdz... Drīzāk pretēji - palīdz ātrāk aiziet.
Iesaku meklēt uz ātro - kādu alternatīvu...kamēr nav par vēlu!!!
Vieda 14.04.2014 12:07
Vai Tavi "pozitīvie" dakterīši Tev pateica, ka ķīmijterapija palīdz tikai 3-5% pacientu, dažos info (2-3%)???
Vai zini, kas patiesībā ir vēzis???
Žēl....bet sajūsma par mediķiem visai drīz noplaks... Patiesība ir skarba, bet kādam tā ir jāpasaka.

Vēzis atnes pozitīvas emocijas? Dīvaini, protams, bet turies!!!

Kur Tev ir audzējs??