Spēka avots
Staru terapija
Sveicinātas, meitenes!
Man priekšā grūta izšķiršanās - vai iet uz staru terapiju, vai nē. Ārstiem diametrāli pretēji viedokļi. Lēmums, protams, jāpieņem man. Kur vēl ievākt kādu informāciju, kas palīdzētu izšķirties? Pašlaik manā kontā imunologs (kurš kategoriski pret starošanu manā gadījumā), mammologs-ķirurgs (kurš uzskata, ka esmu robežgadījums, ka grūti pateikt) un ar mani nesaistīta staru terapeite (kura uzskata, ka vajag).

Rakstīt komentārus var tikai reģistrētie lietotāji! Vēlaties piedalīties sarunās — pieslēdzieties vai reģistrējieties!

Dzīveskrāsa 20.11.2014 14:06
Sveiciens Visām (iem), kas te parunājas!
Man arī kādreiz bija situācija, kad ķirurgs sadarīja savu darbiņu pie manis un uzskatīja, ka viss ir glīti un labi. Tomēr staru dakteris teica, ka vajagot tomēr starot. Paklausīju. Stari pabojāja ķirurga glīto šuvi.. ej nu sazini, bet līdz šim recidīva nav. Kam taisnība?
Domāju, ka jāprasa vēl kāda speciālista viedoklis, varbūt konsīlijs vajadzīgs...?
Mincete 07.11.2014 16:27
.Viss atkarīgs, kāds ir patoloģiskais process un kāda ir staru terāpijas alternatīva. Ja ir kas operējams, tad prioritāti dodu ķirurģijai, jo pēc tās vēl joprojām paliek gan ķīmijterāpija, gan staru terāpija. Ja process ir nenorobežots un difūzs, tad starošanai nav precīza mērķa, atliek ķīmija...bet tas ir tikai mans neprofesionāls prātojums. Ja uzreiz ķerās pie staru terāpijas, tad gan alternatīvu vairs nav...
Gunita 04.11.2014 10:24
Es pameklētu vēl kāda ārsta viedokli. Galu galā- uz kārts tomēr veselība un dzīvība.
Lensa 02.11.2014 09:49
Varu tikai atbalstīt pārdomās, bet konkrēta viedokļa man nav. Es laikam lasītu visu iespējamo informāciju (ir daudz labu ārzemju lapu), sameklētu kādu maksas onkologu. Tik ļoti jau no starošanas jābaidās nav, zinu meitenes, kas fiziski nekādas problēmas nav jutušas, un tomēr man šķiet, ka Tavā gadījumā es ļoti šaubītos. Lai izdodas pieņemt īsto lēmumu. Un, kad izdomāsi, tad gan vairs nešaubies "kā būtu, ja būtu".
Krustmāte 01.11.2014 11:34
Es domāju, ka, ja pat ārsti šaubās, tad atbilde ir pilnīgi skaidra - NĒ! Nestaroties!