Spēka avots
Krūts vēzis un speciālisti, padoms
Draudzenei kurai ir tikai nedaudz pāri 25 gadiem ir krūts vēzis, kurš jau ir izplatījies tiktāl, ka brīžam viņai ir grūti elpot, brīžam tas parazīts neļauj pakustināt roku vai gultā pagriezties.
No ārstiem ir diagnoze, sliktākā par sliktāko, ka nevar vairs neko palīdzēt. Taču ne ķimijas terapija ne kas cits nav mēģināts un ieteikts.. Sievietes, forumos, kurām ir pat 3 vai 4 stadija ārstējas un gūst panākumus, bet šeit vienkārša atbilde.. nevar palīdzēt....
Mīļas sievietes, dalieties palīdzībā un padomā ko darīt , kur griezties, jo neticu ka to nevar apturēt , un uzveikt.

Rakstīt komentārus var tikai reģistrētie lietotāji! Vēlaties piedalīties sarunās — pieslēdzieties vai reģistrējieties!

Marks 11.04.2014 22:23
dziede@inbox.lv uzraksti! Visu sīki pastāsti! Varbut paņems draudzeni un palīdzēs...
zobs 15.02.2014 13:30
Neviens neatbildeeja... piedod es atkal neieraudziiju, jo ilgi nebiju te bijusi.. Laikam mulkiigi vaicaat kaa tavai draudzenei? Ar 4 stadiju nez vai uzveikt, bet dazus audzeejus var meeginaat aptureet un paleeninaat, jaaskataas kalcija likmenis un saarmainaa fosfotaaze kaa arii cik speeciiga ir organisma saindeeshanaas ar audzeeja sabrukshanas galaproduktiem. Ja visi sie raadiitaaji ir izmainiiti un ph liimenis arii tad gudraak buutu domaat kaa draudzenes staavokli iespeejami atvieglot un padariit cieshamaaku, jo no aarsteeshanas tad nekaadas lielas jeegas nebuus un vinai tikai veel gruutaak.. Piedod un man tieshaam loti zeel. Pati gan ar sho slimiibu esmu saskaarusies tikai tik vien kaa aarsteejor citus. Daudzi saka ka ticiiba paliidzeejusi izaarsteeties - pati gan neticu ticiibai, jo visi saslimushie jau tic, pielietodami dazaadas metodes kaa arii tradicionaali aarsteejoties ar kiimiju, op., un stariem., tomeer ne visi nonaak stabilaa gadu desmitiem ilgaa remisijaa. Jaacenshas pienemt notikusho, lai staavokli nepadariitu veel beediigaaku. Turies, ja loti gruuti tad raksti, gan jau ka veel kaads te atmodiisies un paliidzees iziet cauri shim posmam.
zobs 15.02.2014 13:16
Neviens neatbildeeja... piedod es atkal neieraudziiju, jo ilgi nebiju te bijusi.. Laikam mulkiigi vaicaat kaa tavai draudzenei?